גת

המנהלים: benyagur, ש. כהן-סיון, גרטמן יואב

גת

הודעהעל ידי דוד » 20 פברואר 2012, 18:40

שלום! הגיע אליי ענף מצמח הגת (כן כן של התימנים).

וחשבתי על לרבות ולהשריש אותו.

אפשרי ?
דוד

Re: גת

הודעהעל ידי גרטמן יואב » 22 פברואר 2012, 09:30

התשובה ,כן. איך? מכינים יחורים ,טובלים בהורמון השרשה ותוקעים בעציצים עם תערובת משתלות. יש לשמור על השקיה תמידית עד להשתרשות ועל צל וחמימות. חום גדול או קור,מפריעים לצמחים.
אבל הכי פשוט לבוא ולקנות שתילים מוכנים אצלנו. מחירים:
שתיל קטן 11.90,שתיל גדול 68 שקלים ושתיל מיוחד גדול מאחרים וישן יותר(פרט בודד) 58 שקלים בלבד.
גרטמן יואב

הודעהעל ידי dana1979 » 03 אוקטובר 2012, 16:50

שלום לכל חברי הפורום,

שמעתי שגת עוזר לגברים במיטה, האם זה נכון?

תודה על התשובה.

----------------------------
"קח לך אישה ובנה לה בית"
מוניות בתל אביב
עורכי דין בצפון וחיפה
dana1979

הודעהעל ידי ש. כהן-סיון » 03 אוקטובר 2012, 19:25

מה שעוזר באמת לגברים במיטה זו אישה אוהבת. לגבי גת, הצמח נרקוטי ומעורר (מפריע לשינה). יתכן שיש לו השפעת מה גם על מה שאת שואלת אבל אני נוטה להיות סקפטי. משום מה הטענות האלו מוגבלות לגולת תימן ולא שמעתי על רבים אחרים הנוהים אחרי השימוש בגת.
ש. כהן-סיון

הודעהעל ידי סאלם יוסף מוולאעי » 26 אפריל 2013, 14:04

הנה לך תשובה אמיתית שמבוססת אצלי על לא מעט שנים של לעיסת הצמח.
כפי שכתב לך ידידי היקר מר כהן הצמח אכן מוגדר כצמח נרקוטי- ואפילו אסור בשימוש בכמה מדינות.
הצמח מעורר עד מאוד ואפילו מונע שינה,זה תלוי ברמה של ריכוז האלקלואיד בצמח הספיציפי,יש כמה גוונים של בני כלאיים לצמח הזה,הידוע ביותר שהוא לטעמי גם המתוק והטעים מכולם
הוא ה "ר'אנאמי",מנסיוני הוא גם החזק ביותר מבחינת ריכוז האלקלואיד שבצמח,אני מתייחס כאן לזנים הגדלים בארץ.
יש היום יבוא סדיר של גאת חבשי ממדינות כמו אתיופיה/חבש/סודן/סומליה/דרום אפריקה,מדובר בגאת חזק ביותר אבל לטעמי הוא מגעיל ודוחה,כשמתרגלים ל "ר'אנאמי" הלבן והמתוק קשה ללעוס גאת אדום או לבן לסוגיו שהם מרירים בהרבה.
יש לי חבר שלועס כמוני לא מעט שנים,במסגרת עבודתו הוא יצא לסומליה לעבודת שטח והוא סיפר לי שהוא היה המום מעוצמת הגאת שיש להם שם,אמר לי בתדהמה שאנחנו כאן בארץ לא יודעים מה זה גאת אמיתי,סיפר שנשאר שם שלושה ימים ער ללא יכולת לישון בגלל הצמח,לצערו הרב וגם לצערי היה אסור לו להכניס קצת לארץ.
בנושא התיפקוד המיני הצמח הורס ולא עוזר,תוך כדי הלעיסה עולה טמפרטורת הגוף ומתכווצים כלי הדם,איבר המין של הגבר זקוק לכלי דם רחבים בכדי לשמור על הזקפה ובכדי לאפשר את פליטת נוזל הזרע,כאשר כלי הדם מכווצים עקב השפעת הקאתאין קשה להגיע לאורגזמה ומעט קשה לשמור את הזקפה,חד משמעית אני אומר: הצמח מפריע ולא עוזר,יש לגבר תחושה של
"חרמנות" שכנראה הצמח גורם לה אבל בפועל ה "ביצועים " נפגעים.
לסיום: מחקרים שנערכו בגרמניה הראו שיש בצמח חומר שעוזר לצפיפות הזרעונים בנוזל הזרע,הנושא עדיין תחת מחקר ואני מקווה שיצליחו לפתח מזה משהו חיובי.
מקווה שעזרתי לך.
שבת שלום לכולם.
סאלם יוסף מוולאעי

הודעהעל ידי דניאל » 27 אפריל 2013, 10:50

הכל טוב ויפה, אלא מה, מה הקשר לגננות, שתלנות ובוטניקה בכלל.
דניאל

חזור אל פורום צמחי תבלין

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים