זיהו זה הולך להגמר! הזדמנות אחרונה להצטרף!

המנהלים: benyagur, ש. כהן-סיון, גרטמן יואב

זיהו זה הולך להגמר! הזדמנות אחרונה להצטרף!

הודעהעל ידי עזר » 07 מרץ 2022, 00:54

המכירה הסינית של ארגון עזר מציון בימים אחרונים בהחלט! בואו והיו שותפים בחסד הגדול הזה ואולי גם תזכו בפרסים מדהימים!

כנסו ללינק ותירמו https://www.ami.org.il/raffle?vt=7000099&affId=159753

ניתן ומצוה מכספי מעשרות!

תזכו למצוות!
עזר

Re: זיהו זה הולך להגמר! הזדמנות אחרונה להצטרף!

הודעהעל ידי דני דין » 07 מרץ 2022, 06:28

עוף מהפורום חוצפן.
אתה גזלן.
דני דין

הודעהעל ידי עזר » 09 מרץ 2022, 19:52

זיהו ימים אחרונים!

​​​​​​​ואני חייב לשתף אתכם ממקרה חם מהתנור שאני עד לו וקצת תבינו מה הארגון עושה!
יש לי חבר שלפני כ3 שנים גילו לו ל''ע גידול בראש והוא עבר תקופה לא קלה שבסיומה עבר ניתוח והגידול הוצא מראשו בהצלחה גם שם עזר מציון עזרו לו ללא גבול אך לא על זה באתי לכתוב. לפני כחודשיים בבדיקה שיגרתית גילו לו שהגידול שוב חזר אך הפעם לצערינו כבר ללא אפשרות לחיתוך שלו אלא לטפולים כימו והקרנות. לפני יומיים הוא אמר לי אני חייב להגיד לך מה עזר מציון נתנו לי עכשיו והוא סיפר לי שלקראת תחילת הטיפולים הוא צריך לעבור בדיקה מסויימת במרכז ובגלל שאנחנו גרים בצפון הוא היה צריך לצאת מוקדם. אז הם סידרו לו ולאשתו לילה בבית מלון במרכז שישר על הבוקר הוא יוכל להגיע לבדיקה הקשה בלב קל ושקט. אתם לא תופתעו שמהכרת הטוב שלו לארגון הוא תרם את החבילה החלומית השנה. אתם מבינים במה מדובר? אז יש עוד כמה ימים כנסו ללינק ותירמו

ואם כבר הזכרתי את חברי אז אשמח להזכיר את שמו שמי שיוכל שיתפלל בעבורו חיים בן תמר לרפואה שלימה אמן

תזכו למצוות!
עזר

הודעהעל ידי עזר » 12 מרץ 2022, 22:26

זיהו חברים יקרים אנחנו לקראת הסוף! 26 שעות אחרונות בהחלט!! ביום ראשון בחצות לילה האתר נסגר לקבלת תרומות! הצטרפו לזכות הגדולה ותזכו ב''ה לכל מילי דמיטב!!

נ.ב. ניתן גם לעזור למי שאין יכולת לתרום בעצמו בהפצה של הלינק לידידים/משפחה/חברים

הנה הוא שוב https://www.ami.org.il/raffle?vt=7000099&affId=159753

תזכו למצוות!!
עזר

חזור אל פורום עצי פרי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 18 אורחים