משתלות יגור
אודותינו>

תקנון האתר

כללי

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של משתלות יגור. אתר משתלות יגור משמש כמקור מידע לצמחים, אביזרים ומוצרים הנמכרים במשתלה, לגולשי האינטרנט בישראל. השימוש באתר משתלות יגור מותנים בהסכמתך לתנאים המפורטים בתקנון זה ככתבם וכלשונם. ללקוחות פרטיים, ניתנת האפשרות להפיק רשימת דרישות לקראת הביקור במשתלה.

אחריות

אחריות המשתלה למוצרים הנרכשים במשתלה מוגבלת לתחום מדינת ישראל ובהתאם לנוהלי האחריות הקיימים במשתלה. נוהלים אלה עשויים להשתנות מעת לעת על ידי המשתלה. 

מידע מפורט קישורים ותמונות

 1. באתר משתלות יגור תמצא הפניות וקישורים למידע נוסף. הפניות למידע זה ותכניו ואינם באחריות משתלות יגור ואין לה כל שליטה על המידע ומידת נכונותו. משתלות יגור לא ישאו באחריות, מכל מין וסוג, לתכנים ואין בהכללת הקישורים באתר משתלות יגור משום אישור לנכונות או איכות החומר המופיע בהם.
2. המידע המסופק עשוי להכיל בתום לב אי דיוקים, טעויות, שגיאות דפוס, אי התאמה כתוצאה מתקלות שיתרחשו בעת הכנתם. לגולש לא תהיה כל טענה בגין טעויות אלו. הינך מתבקש להתייחס לכל מידע המסופק לך בזהירות ובהקפדה, זכור – מידע זה אינו תחליף מושלם לאיש מקצוע מתאים במשתלה.  

זכויות יוצרים

 זכויות היוצרים באתר משתלות יגור שמורות למשתלות יגור ולחברת מיקרוליין לרבות קודי מחשב, תוכנה, עיצוב גרפי, תמונות וכל חומר אחר הכוללים בו. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ כל חומר מתוך האתר.  

פרטיות

 1. הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בביקורך באתר ישמרו במאגר המידע של משתלות יגור. משתלות יגור לא יעבירו את פרטיך האישיים לצד שלישי זולת לחברת האשראי ויזה וישראכרט.
2. משתלות יגור רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני ולהפנות אליך בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר המבצעים הנערכים במשתלה למעט אם נאסר הדבר על ידך מפורשות בהודעה בפקס, דואר אלקטרוני או בהודעה טלפונית.  

דין ושיפוט

 הדין הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט לכל ענין ומחלוקת נתונה לבתי המשפט המוסמכים באזור חיפה בלבד.