משתלות יגור

קוסמטיקה טבעית לבידו

Lavido מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי טיפוח טבעיים משמנים טהורים ומצמחי מרפא. החברה  הוקמה בשנת 2003 ע"י עידו מגל ומאז מתמחה בפיתוח וייצור המוצרים.

במשך למעלה מעשור של מחקר ועשייה Lavido  מפתחת נוסחאות מדעיות ייחודיות המבוססות על הזיקה הטבעית ביותר בין תמציות הצמחים לבין העור.

בכל מוצר ריכוז חומרים פעילים מדויק המבטיח יעילות מרבית ותחושה של מקסימום טבע בכל נגיעה. התמציות והשמנים מופקים מיבולים אורגניים הגדלים תחת סטנדרטים קפדניים בפיקוחה של החברה.

 Lavidoמשתמשת בתהליכי זיקוק והפקה מסורתיים המאפשרים לה לאצור את תכונות המרפא והחיות של הצמחים כשהם בשיא פריחתם ובשלותם ולשמר את הסגולות הארומתרפיות שלהם.

 Lavido לוקחת את עולם התכונות של הצמחים, צמחי המרפא וצמחי הבושם ומתאימה אותם לעולם הקוסמטיקה במרקם, בריח ובאפקטיביות שהצרכנית מכירה ודורשת.

מוצרי Lavido עוברים בדיקות דרמטולוגיות המאשרות את יעילותם ואת התאמתם לעור. מוצרי החברה מכילים חומרים טבעיים ואינם מכילים חומרים מעוררים סימני שאלה, כגון: SLS , פראבנים, סיליקון, תוצרי נפט, חומרי צבע מלאכותיים, שמנים מינרלים, חלקיקי ננו (Nano-particles), לנולין, חומרים מן החי (פלצנטה, קולגן, אלסטין, ג'לטין), גליקולים (פרופילן גליקול ) ו-  Formaldehyde release free

 

 

המוצרים של Lavido מאפשרים לצרכנית להיות כנה עם העור  שלה ולהעניק לו מקסימום טבע בכל נגיעה ובכדי להיות כנים עם העור שלנו,  Lavido מעניקה וחוקרת את הצמחים האפקטיביים ביותר הקיימים בעולם לשימוש בקוסמטיקה.

בהשראת הטבע, Lavido מזמינה אותך לחוות את המקום בו הטבע נוגע בגוף, לעורר את החושים ואת הנשימה העמוקה המתעוררים עם עוצמת הצמיחה ויופי הפריחה.