אלבר סופר

המנהלים: benyagur, ש. כהן-סיון, גרטמן יואב

אלבר סופר

הודעהעל ידי mial » 24 דצמבר 2009, 17:40

שלום
בשנה שעברה ביצענו שיפוץ לבית וכתוצאה מכך הדשא שלנו (סופר אלטורו) התייבש במספר מקומות (גם בגלל שלא השקינו)
כעת, על חלקים גדולים מאוד ממנו צמחה צמחיה מגוונת מאוד (רחבי עלים ועוד כל מיני שאין לי מושג מה הם - אבל הם בעיקר לא דשא)
המליצו לי לרסס באלבר סופר- אבל לא ידוע לי מה תהיה השפעתו על שאריות הדשא הקיים.
(האם ניתן לרסס באותו מיכל ריסוס בו היה פעם ראונד אפ?)
מה עושים?

ועוד שאלה:
האם יש מקום ממנו ניתן לרכוש זרעים של דשא סופר אלטורו? כל נסיונות החיפוש שלי לא הצליחו .

תודה לתשובתכם

מיכאל
mial

Re: אלבר סופר

הודעהעל ידי גרטמן יואב » 26 דצמבר 2009, 09:18

איני יודע למה ,אבל אתמול שלחתי תשובה שמשום מה לא נקלטה.
אין אפשרות להשיג ויותר מזה,לא כדאי לזרוע בבית דשא כלשהוא.אם תשיג זרעים משובחים,יקח לך מס' שנים עד שתקבל דשא. זה מה שעושים ספקי הדשא: הם זורעים דונמים רבים של כל סוג של דשא ומספקים אותם לנו כדשא מוכן.
אלבר סופר לא יזיק לדשא קים,אם ייושם נכון.
לא כדאי להשמיד העשבים הללו אלא כדאי לכסחם כמו דשא רגיל,במשך החורף. אחרי בכל הם דשא בר. באביב תראה מה שרד ואז תחשוב/תחשבו מה לעשות.הלאה.
גרטמן יואב

הודעהעל ידי mial » 26 דצמבר 2009, 18:29

יואב שלום

ראשית- תודה לך על תשובתך

מקבל הצעתך לכסח ולהמתין לאביב.

לגבי האלבר סופר- מהו היישום הנכון? האם ניתן להשתמש במיכל ריסוס שהיה בו בעבר ראונד אפ (אחרי שטיפה יסודית כמובן)?

שבוע טוב

מיכאל
mial

הודעהעל ידי גרטמן יואב » 29 ינואר 2010, 05:22

הישום הנכון כתוב על התוויות. לא מומלץלהשתמש המיכל ריסוס שבו היו קודם לכן קוטלי עשבים. יש חשש מפגיעה בצמחים. מקובל,למלא המיכל במים עם פחם פעיל שסופח כל החומרים שאינם רצויים יותר במיכל.גם טיפול בשטיפה בחומרים אחרים עשוי לעזור.אז נקה המיכל בחומרי חיטוי שברשותך לפני ישום האלבר סופר. החומר קוטל רק רחבי עלים. הראנד אפ קוטל כל מיני עשבים.
גרטמן יואב

חזור אל פורום דישון והדברה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 75 אורחים